Modernus būdas
valdyti sveikatos priežiūros įstaigas

LANKSTUMAS VERSLUI

Mūsų sistema pritaikyta skirtingiems Sveikatos Priežiūros Įstaigų tipams ir verslų valdymui

SPA centrams


3Wellness sistema sukurta patogiai valdyti visus SPA centrų verslo procesus. Sveikatos priežiūra SPA centruose yra sudėtinga. „3 Wellness“ – viena moderniausių medicininių duomenų ir Sveikatos priežiūros įstaigų procesų ir paslaugų valdymo sistemų Lietuvos rinkoje. Ilgametė patirtis technologinių produktų kūrime ir nuolatinės investicijos į technologinių sprendimų tobulinimą bei efektyvesnius procesus, leidžia suteikti Klientui aukščiausios kokybės duomenų valdymo paslaugas.


Odontologijai


3Wellness sistema sukurta patogiai valdyti visus Odontologijos Įstaigų verslo procesus. Sveikatos priežiūra Odontologijos Įstaigose yra sudėtinga. „3 Wellness“ – viena moderniausių medicininių duomenų ir Sveikatos priežiūros įstaigų procesų ir paslaugų valdymo sistemų Lietuvos rinkoje. Ilgametė patirtis technologinių produktų kūrime ir nuolatinės investicijos į technologinių sprendimų tobulinimą bei efektyvesnius procesus, leidžia suteikti Klientui aukščiausios kokybės duomenų valdymo paslaugas.


Klinikoms ir estetinei dermatologijai


3Wellness sistema sukurta patogiai valdyti visus klinikų ir estetinės dermatologijos įstaigų verslo procesus. Sveikatos priežiūra klinikose yra sudėtinga. „3 Wellness“ – viena moderniausių medicininių duomenų ir Sveikatos priežiūros įstaigų procesų ir paslaugų valdymo sistemų Lietuvos rinkoje. Ilgametė patirtis technologinių produktų kūrime ir nuolatinės investicijos į technologinių sprendimų tobulinimą bei efektyvesnius procesus, leidžia suteikti Klientui aukščiausios kokybės duomenų valdymo paslaugas.


Grožio salonams


3Wellness sistema sukurta patogiai valdyti visus grožio salono verslo procesus. Sveikatos priežiūra grožio salonuose yra sudėtinga. „3 Wellness“ – viena moderniausių medicininių duomenų ir Sveikatos priežiūros įstaigų procesų ir paslaugų valdymo sistemų Lietuvos rinkoje. Ilgametė patirtis technologinių produktų kūrime ir nuolatinės investicijos į technologinių sprendimų tobulinimą bei efektyvesnius procesus, leidžia suteikti Klientui aukščiausios kokybės duomenų valdymo paslaugas.


SUSISIEKITE

Užsisakykite nemokamą Jūsų verslo apžvalgą ir prezentaciją

+370 677 01 001