Verslo Valdymo Sistema Odontologijai


Odontologijos Įstaigose vykstančių verslo procesų ir medicininių duomenų valdymo sistema. Valdykite verslo procesus, resursus ir saugiai susijunkite su valstybinėmis Informacinėmis Sistemomis tiesioginės duomenų integracijos pagalba.

ODONTOLOGIJOS ĮSTAIGŲ VERSLO VALDYMO SISTEMA

Sveikatos priežiūra Odontologijos Įstaigose yra sudėtinga

„3 Wellness“ – viena moderniausių medicininių duomenų ir Sveikatos priežiūros įstaigų procesų ir paslaugų valdymo sistemų Lietuvos rinkoje. Ilgametė patirtis technologinių produktų kūrime ir nuolatinės investicijos į technologinių sprendimų tobulinimą bei efektyvesnius procesus, leidžia suteikti Klientui aukščiausios kokybės duomenų valdymo paslaugas.

Standartai

Odontologijos ir Sveikatos priežiūros įstaigos privalo laikytis griežtų reikalavimų. Įstatyminė bazė nuolat kinta ir juda link naujų, integruotų sprendimų bei skaidrumo teikiant sveikatos priežiūros paslaugas.

Sistemos

Rinkoje esančios sistemos yra pasenusios ir pritaikytos per daug plačiam naudojimui, neatsižvelgiant į Lietuvos rinkos specifiką ir reikalavimus Sveikatos Priežiūros Įstaigoms. Trūksta lokalizuoto sprendimo.

Klientai

Didėjant klientų lūkesčiams, keičiasi ir suvokimas, kaip turi dirbti ir veikti modernios įstaigos. Lankstumas, greita komunikacija, bei skaitmeniniai sprendimai, tampa neatsiejama dalimi teikiant sveikatos priežiūros paslaugas.

Resursai

Prekių, paslaugų, patalpų ir žmogiškųjų resursų valdymas reikalauja nemažai pastangų ir laiko. Sklandi skirtingų valdymo sistemų tarpusavio veikimas bei suderinamumas tampa vis sudėtingesnis ir svarbesnis.
SUTEIKSIME JUMS TINKAMUS ĮRANKIUS

3Wellness sistema sukurta patogiai valdyti visus Odontologijos Įstaigų verslo procesus

SUJUNGSIME JUS SU VALSTYBINĖMIS SISTEMOMIS

3Wellness sistema tiesiogiai susijungta su valstybinėmis Informacinėmis Sistemomis - galite atlikti tiesioginį duomenų apsikeitimą

SUSISIEKITE

Užsisakykite nemokamą Jūsų verslo apžvalgą ir prezentaciją


+370 677 01 001